באישור שוק ההון
מס. רישיון למתן אשראי - 54530
מס. רישיון המרת מט״ח - 57692

כיצד שירות לנכיון שיקים עשוי לעזור לצמיחתם של עסקים קטנים

אחת האפשרויות העומדות לרשות בעלי עסקים למתן תנאי תשלום נוחים ללקוחותיהם היא עבודה עם צ'קים דחויים. דחיית התשלום לעתיד באמצעות צ'קים דחויים מקלה על הלקוח, אולם עלולה להיות נטל על תזרים המזומנים של העסק. כך נוצר מצב אבסורדי שבו העסק מבצע עסקאות מוצלחות, אך חשבון הבנק של העסק באוברדרפט שאינו מאפשר קבלת אשראי, ומונע ביצוע עסקאות חדשות. בדיוק את הבעיה הזו פותר ניכיון הצ'קים.

העסקה הצליחה, אך העסק נכשל

כאשר לקוחות רבים של עסק משלמים בצ'קים דחויים, מופר מאזן התשלומים ונפגע תזרים המזומנים של העסק. עסקים קטנים שאין להם גב כלכלי רחב או הון נזיל העומד לרשות העסק, עלולים להתמוטט אם לא ימצאו את הדרך להכניס כסף מזומן לחשבון הבנק כנגד הצ'קים הדחויים. בדרך כלל, תוכל לפדות צק במזומן, לבצע משיכת צק מזומן בכל בנק, או לבצע פריטת צק בצ'יינג', אולם כשמדובר בצ'ק דחוי, כל האפשרויות הללו נסגרות בפניך. כתוצאה מכך, העסק שלך יכול לבצע עסקאות מוצלחות, לייצר ולמכור מוצרים מצויינים, אך לסבול ממחסור חמור בכסף מזומן ונזיל. בנוסף לכך, לא תוכל לקבל אשראי מן הבנק, משום שחשבונך באוברדרפט גדול. כתוצאה מכך, לא תוכל לרכוש מוצרים עבור ביצוע עסקאות חדשות, וכדור השלג של המפולת הכלכלית מתחיל להתגלגל.

אוויר לנשימה ומרחב לצמיחה

ניכיון צ'קים מאפשר לך לקבל את רוב הסכום הנקוב בצ'קים מיידית לחשבון הבנק של העסק. כך תזרים המזומנים מתאזן, אתה יכול לבצע תשלומים ולרכוש חומרי גלם עבור עסקאות עתידיות – והעסק יכול להמשיך לעבוד ולהתפתח. בשוק התחרותי והדינמי של ימינו, עסק אינו יכול להרשות לעצמו לקפוא על שמריו, ואתה חייב כל הזמן לפתח ולהתפתח, ולא להפסיק לייצר. אי עמידה בפרויקטים ובעסקאות בשל תזרים מזומנים שלילי כתוצאה מריבוי צ'קים דחויים יוציא לעסק שם רע, הן מול הבנק והן מול לקוחות עתידיים. ניכיון צ'קים המבוצע על ידי חברה מקצועית ומורשה יפתור את כל הבעיות הללו.

יש מי שדואג לך

כאשר אתה פונה לניכיון צ'קים, אתה מוריד מעצמך את נטל המעקב אחר פדיון הצ'קים והרדיפה אחר הכסף. החברה המבצעת את ניכיון הצ'קים תדאג לפדיונם, ואילו אתה וצוות העובדים שלך תתפנו לעסוק במומחיות שלכם: בייצור המוצרים המצוינים של העסק.

פתרון פשוט ומהיר

ניכיון צ'קים יכול להציל עסקים קטנים המתמודדים עם תזרים מזומנים שלילי מחד ועודף צ'קים דחויים מאידך. ההליך יעיל, מהיר, מקצועי ודיסקרטי, והגופים המבצעים אותו מורשים ומוסמכים, ונמצאים תחת פיקוח שוטף.

/ 5.

לכניסה לאזור האישי, הזינו אימייל וסיסמא:
דילוג לתוכן