התחברות לחשבונך
באישור משרד האוצר מס. רישיון 75972
סבסוד לעסקים קטנים
ירידה בהכנסות בעקבות המשבר – מה אפשר וצריך לעשות

ירידה בהכנסות בעקבות המשבר – מה אפשר וצריך לעשות

ע"פ סקר אשר נערך לאחרונה, כ 20% מבעלי העסקים דיווחו כי בעקבות משבר הקורונה הם עלולים לסגור את העסק בשנה הקרובה. אם גם אתם חווים ירידה בהכנסות וחוששים לגבי עתידכם, אלו הדרכים בהם ניתן לפעול בכדי להתגבר על המשבר הכלכלי החמור ביותר שידעה מדינת ישראל (והעולם כולו)

משבר הקורונה: משבר כלכלי חריף המשפיע על כל המשק

אין ספק כי הופעתו של נגיף הקורונה הוביל לאחד המשברים אם לא המשבר החמור ביותר במשק הישראלי. לצערנו, לא מעט בעלי עסקים מצאו את עצמם בקצה גבול היכולת, בעקבות ירידה עקבית הכנסות – הן בשל הסגר אשר ארך כשלושה חודשיים והן בשל הגבלות הריחוק החברתי והתו הסגול. ראשית כל, חשוב להבין כי מדובר במשבר כלכלי אשר עתיד ללוות אותנו עוד שנים ארוכות, ולכן היערכות כלכלית המבוססת על הטווח הקצרה היא חיונית. כיצד כבעלי עסקים תוכלו להתמודד עם הירידה בהכנסות וההגבלות הכלכליות? להלן טיפים בהם תוכלו להסתייע, לצורך צליחת המשבר:

 

פתרונות מימון באמצעות גיוס אשראי

באמצעות חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום של פתרונות פיננסים מתקדמים ניתן לקבל אפשרות של גיוס אשראי, וזאת מתוך מטרה להתמודד עם הירידה בהכנסות. גיוס אשראי באמצעות חברה מקצועית מתבסס על מספר שלבים פשוטים, בליווי מצד כלכלנים אשר בונים לעסק תוכנית כלכלית לטווח הקצר והרחוק בכדי להתאים את תהליך גיוס אשראי לניהול הכלכלי השוטף. מדובר בהליך המבוסס על פיתוח העסק ובד בבד גם קבלת תזרים מזומנים אשר יאפשר לכם להחזיק את הראש מעל המים.

 

ניכוי צ'קים

אם יש ברשותכם צ'קים דחויים, תוכלו להיעזר בשירות של ניכוי צ'קים – לצורך הפיכת הצ'ק למזומן, בתשלום עמלה נמוך ובפרק זמן קצר מאוד, לעיתים תוך שעות ספורות. את הצ'ק ניתן לקבל במזומן או בהפקדה ישירה לחשבון הבנק, ובהתאם לכך לקבל תזרים מזומנים מהיר לצורך התמודדות עם הירידה בהכנסות, בייחוד אם יהיה סגר נוסף או הגבלות ובעקבותיו הפעילות העסקית תיעצר. שימו לב כי אתם מבצעים את הפעולה בליווי של חברה מהימנה ומקצועית.

 

הלוואה בערבות המדינה

לאור המשבר העמוק אליו נקלע המשק הישראלי, משרד האוצר בשיתוף רשות המיסים מאפשרות לבעלי עסקים לקבל הלוואה בערבות המדינה. מדובר בהלוואה בתנאים משופרים הכוללים בין היתר דחייה בהחזר ההלוואה למשך שנה, הלוואה בריבית של 1.5% בלבד וכן ערבות ממשלתית בגובה של 95% מסכום ההלוואה. סכום ההלוואה משתנה בהתאם להיקף הפעילות של בית העסק, וכן לקריטריונים קשיחים. ניתן להגיש את הבקשה באופן עצמאי דרך האתר הרשמי של משרד האוצר או לפנות לחברה מקצועית לצורך קבלת ליווי, וזאת בכדי לקבל סיוע לצורך התמודדות עם הבירוקרטיה הכרוכה בהגשת הטפסים עד לאישור ההלוואה וקבלת הסכום ישירות לחשבון הבנק.

 

הלוואות חברתיות

דרך נוספת להתגבר על ירידה בהכנסות היא באמצעות לקיחת הלוואה דרך מימון המונים. בשנים האחרונות הוקמו לא מעט ארגונים אשר מאפשרים לבעלי עסקים כמו גם למגזר הפרטי לקבל הלוואה בתנאים מועדפים, כולל ריבית נמוכה ודחיית תשלום ההלוואה לחצי שנה דרך גופים פרטיים, במידה ולא קיבלתם אישור להלוואה בערבות המדינה.

לסיכום

ישנן לא מעט דרכים בהן ניתן להיעזר בכדי להתגבר על המשבר הכלכלי. בכדי שתוכלו לעשות את התהליך בצורה נכונה, מומלץ ליצור קשר עם יועץ עסקי אשר ידע ללוות אתכם ולבנות בעבור העסק תוכנית כלכלית וקבלת החלטות נכונה הנוגעת ליכולת ההחזר שלכם וניהול העסק באופן שוטף, לא רק בתקופת הקורונה אלא גם לאחר שיימצא חיסון והקהילה העסקית תחזור לשגרה.

יש ברשותך צ'ק אותו אתה מעוניין לנכות?

צור עמנו קשר ונחזור אליך תוך שעה!

התחייבות למחיר הטוב ביותר!

צילום השיק

כל הסיבות לבחור - בית מאור

החברה הגדולה והמובילה בישראל עם אלפי לקוחות מרוצים!

התחייבות למחיר הטוב ביותר, קבלו הצעה מיידית!

מסלולים מסובסדים לעסקים קטנים ובינוניים

X
פתיחת חשבון
זה פשוט וללא עלות!
Whatsapp קבלת הצעת מחיר מיידית