התחברות לחשבונך
באישור משרד האוצר מס. רישיון 75972
סבסוד לעסקים קטנים

גיוס אשראי כנגד שעבוד נכס

גיוס אשראי כנגד שעבוד נכס

זקוק לאשראי נוסף? יש לנו פתרון בשבילך!

בדרך כלל כשזקוקים להלוואה בסכומים גדולים למטרות עסקיות, הכתובת הראשונה תהיה הבנק. אחת האופציות הבטוחות ביותר ללקיחת הלוואה היא הלוואה כנגד שעבוד נכס, שבמסגרתה המלווה משתמש בנכס שבבעלותכם כבטוחה על ההלוואה עצמה, במעין תהליך של "משכון". ואולם, עסקים רבים מוצאים את עצמם זקוקים להלוואה אך מסורבים על ידי הבנק גם במקרה של שעבוד נכס.

מצב של סירוב הוא אינו רק מתסכל, אלא גם מייאש, ובעל העסק חש לעיתים שדוחקים אותו לפינה. אז מה עושים כאשר הבנק מסרב? הלוואות חוץ בנקאיות למוגבלים כנגד שעבוד נכס יכולות להוות פתרון בטוח ומשתלם שיאפשר לכם לגייס אשראי או הלוואה גדולה – גם אם הבנק אמר לכם לא.

סיבות לסירוב הבנק

על אף פוטנציאל הרווח עבורם, הבנקים אינם ממהרים לתת הלוואות בקלות, ובמיוחד לא הלוואות גדולות. מעבר לערבים ולביטחונות שדורשים הבנקים, הם בוחנים כל מקרה לגופו כדי לקבוע עד כמה הלקוח הוא "אטרקטיבי", ולפיכך להחליט מה יהיו תנאי ההלוואה – אם בכלל.

הקריטריונים שעל פיהם בוחנים הבנקים את היתכנות ההלוואה הם כמובן היסטוריית ההחזרים של הלקוח במקרים קודמים, הוראות קבע בחשבון, היסטוריה של חוסר יכולת להחזיר הלוואה. נוסף על כך, הבנק מנסה לחזות מה תהיה יכולת ההחזרה של הלקוח כעת, דרך יציבות משכורתו, האם הוא שכיר או עצמאי, מהו יחס ההחזר כנגד ההכנסה, וכדומה. במקרים של הלוואה כנגד שעבוד, הבנק יבדוק גם את טיבו ואת ערכו של הנכס שבבעלות הלקוח.

סירוב להלוואה מהבנק הופך אתכם למעשה ללקוחות "מסורבים". ברוב המקרים אין מדובר בכתם בלתי מחיק על חשבון הבנק שלכם, אך בכל זאת, לעתים הלוואה גדולה כמו גיוס אשראי עבור עסקים עשויה להיות החמצן שהעסק שלכם צריך כדי להשאיר את הראש מעל למים. גיוס אשראי למסורבים כנגד שעבוד נכס יכול להיות לכם אוויר לנשימה.

אז איך זה עובד?

כיצד מקבלים הלוואה בטוחה והוגנת? הלוואות כנגד שעבוד הנכס נחשבות להלוואות בטוחות ומשתלמות גם מחוץ לבנקים. הלוואות כנגד שעבוד נכס מאפשרות הלוואה בסכומים גבוהים, בין כמה עשרות אלפי שקלים ועד כשמונה מיליון, בהתאם לשווי הנכס המשועבד. במקביל, תקופת ההחזר יכולה להגיע גם לשני עשורים.

גיוס אשראי למוגבלים או גיוס אשראי למסורבי משכנתא פירושו כאמור, משכון נכס בתמורה לנטילת ההלוואה. לפני מתן ההלוואה, הגוף המלווה יערוך, בדומה לבנק, בדיקה מקיפה של שווי הנכס וגם של הלווה – מה מקור פרנסתו, מהי משכורתו, גילו, ופרמטרים נוספים. לאחר קבלת החלטה על מתן ההלוואה, תציע החברה תנאים המותאמים ללקוח וליכולתו להחזיר את ההלוואה.

חשוב לזכור כי הלוואות חוץ בנקאיות הן אומנם פתרון מהיר ונוח, אך הרווחים של המלווה בדרך כלל גבוהים יותר ממה שמציעים הבנקים. זאת, במיוחד אם דירוג האשראי שלכם הוא שלילי ואם סורבתם על ידי הבנק. לכן, חשוב לערוך סקר שוק רחב ולהשוות בין ההצעות שמגישות חברות מימון שונות, כדי לוודא שאתם לוקחים הלוואה משתלמת ובריבית הנמוכה ביותר.

זקוק לאשראי נוסף כנגד שעבוד נכס? יש לנו פתרון בשבילך ובתנאים מעולים!
צרו עימנו קשר 03-5180791

X
פתיחת חשבון
זה פשוט וללא עלות!
Whatsapp קבלת הצעת מחיר מיידית